Dwór Role to wymarzone miejsce dla osób spragnionych ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Zielone otoczenie Dworu sprzyja spacerom, podczas których można nie tylko pooddychać świeżym powietrzem, ale także nacieszyć się bogactwem przyrody okolicznych lasów.  

Zapraszam do udziału w wyjątkowych warsztatach w Dworze Role poświęconych tworzeniu niepowtarzalnych i w pełni naturalnych ozdób na stół.

Te warsztaty to wspaniała okazja, by połączyć weekendowy relaks z udziałem w inspirujących zajęciach. Pokażę uczestnikom, jak w pełni wykorzystać to, co w naturze najpiękniejsze, czyli gałązki, liście i kwiaty. Powstaną z nich niezwykłe dekoracje, takie jak stroiki, wianki, girlandy i kompozycje do wazonu, którymi następnie udekorujemy stoły w pięknych wnętrzach Dworu Role.

Wcale nie potrzeba drogich i wyszukanych dekoracji, by przygotować nakrycie stołu, które zachwyci wszystkich gości. Najpiękniejsze materiały można znaleźć w zasięgu ręki, w trakcie spaceru lub wycieczki za miasto!

OFERTA OBEJMUJE:

  1. Dwa noclegi z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja oraz kawa i ciasto w trakcie dnia)
  2. Udział w warsztatach z tworzenia naturalnych dekoracji na stół (wspólne spacery w celu zebrania materiałów, tworzenie dekoracji oraz aranżowanie ich na stole)
  3. Dodatkowe materiały potrzebne do stworzenia dekoracji

TERMIN:

Termin warsztatów do ustalenia po zebraniu się grupy uczestników.

KOSZT:

800 zł za osobę w pokoju dwuosobowym   

PROWADZĄCA:

Joanna Rejniak, właścicielka Dworu Role

REZERWACJA:

Telefonicznie pod numerem 500 227 070.

Ilość miejsc w podanym terminie jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.