Witaj w Dworze Role!

Nazywam się Joanna Rejniak i jestem właścicielką Dworu Role.

Od pierwszej wizyty zakochałam się w tym miejscu, stworzyłam tu dom i otworzyłam go dla Gości.

Dwór Role to największa przygoda mojego życia i ambitny projekt, który realizuję już od kilkunastu lat. Zmieniłam opuszczony budynek z ciekawą historią i ogromnym potencjałem w klimatyczną odskocznię od codzienności. Zjeżdżają do mnie Goście z różnych stron Polski i świata, którzy szukają relaksu w autentycznych, stworzonych z sercem wnętrzach.

Nigdy nie widziałam siebie jako gospodyni tak dużego obiektu, ale Dwór Role pozwolił mi odkryć w sobie prawdziwą pasję i talent do sprawiania, by Goście czuli się wyjątkowo. To miejsce odmieniło moje życie i cieszy mnie, że mogę dzielić się jego dobrą energią z moimi Gośćmi.

W mojej kuchni, w ciepłej atmosferze i przy wspólnym stole Goście mają szansę porozmawiać i poznać się lepiej. Bywa, że nawiązane u nas znajomości rozwijają się po wyjeździe z Dworu, co jest dla mnie wielkim powodem do dumy.

ZWOLNIJ

W Dworze Role czas płynie inaczej. Niespieszny rytm dnia wyznaczają pory pysznych posiłków, drzemek na tarasie z widokiem na las i kolejne przeczytane rozdziały książki.

WYŚPIJ SIĘ

Cisza, która panuje w Dworze Role, koi i uspokaja, a wygodne łóżka ze śnieżnobiałą pościelą zapewniają głęboki sen.

POSMAKUJ

Lokalne sery, wędliny i warzywa, własnej roboty konfitury, przetwory i ciasta – takimi przysmakami uraczy Cię kuchnia Dworu Role.